Back to the job board
a month ago
WoW matitime Ltd

Steersman push barge (21/21)

Steersman
Pushboat
2000 - 2400 / MONTHLY
ASAP

Job function

Career level

    Permanent employment for a Steersman Pushbarge in the Netherlands/Belgium. Pushboat experience required, 3-weeks-on, 3-weeks-off rotation. Polish nationality preferred and German language skills a plus. Benefits include social security, international health insurance, performance bonus and salary range of 2000-2400 gross (Cyprus contract).

    Responsibilities:

    • Safely and efficiently work on a pushbarge
    • Collaborate with crew
    • Maintain vessel cleanliness

    Requirements:

    • Pushboat experience
    • 3-weeks-on, 3-weeks-off availability
    • Polish-speaking preferred
    • Good German language skills
    • Valid certificates/licenses

    Stała praca dla sterowcy pchajówki w Holandii/Belgii. Wymagane doświadczenie w pracy na pchajówce, rotacja 3 tygodnie w pracy na 3 tygodnie wolnego. Preferowany kandydat mówiący po polsku, dobre umiejętności języka niemieckiego będą dodatkowym atutem. Oferujemy ubezpieczenie społeczne, międzynarodowe ubezpieczenie zdrowotne oraz wynagrodzenie w przedziale 2000-2400 brutto (umowa na Cyprze).

    Zakres obowiązków:

    • Bezpieczne i efektywne sterowanie pchajówką
    • Współpraca z załogą
    • Utrzymywanie czystości na pokładzie

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na pchajówce
    • Dostępność do pracy w rotacji 3 tygodnie na 3 tygodnie wolnego
    • Preferowany kandydat posługujący się językiem polskim
    • Dobre umiejętności języka niemieckiego
    • Ważne certyfikaty/licencje

    Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

    Contact

    Karolina
    +35725000970