Back to the job board
3 days ago
WoW Maritime LTD

Sailor push barge (21/21)

Sailor
Pushboat
2000 - 2300 / MONTHLY
ASAP

Permanent Employment for a Sailor Pushbarge in the Netherlands/Belgium. Pushboat experience required, 3-weeks-on, 3-weeks-off rotation. Polish nationality preferred and German language skills a plus. Benefits include social security, international health insurance, performance bonus, and salary range of 2000-2400 gross (Cyprus contract).

Responsibilities:

  • Safely and efficiently work on a pushbarge
  • Collaborate with the crew
  • Maintain vessel cleanliness

Requirements:

  • Pushboat experience
  • Availability for a 3-weeks-on, 3-weeks-off rotation
  • Polish-speaking/nationaly preferred
  • German language skills is a plus
  • Valid certificates/licenses

Give us a call for more information

PL

Stała praca dla marynarza pchajówki w Holandii/Belgii. Wymagane doświadczenie w pracy na pchajówce, rotacja 3 tygodnie w pracy na 3 tygodnie wolnego. Preferowany kandydat posługujący się językiem polskim, dobre umiejętności języka niemieckiego będą dodatkowym atutem. Oferujemy ubezpieczenie społeczne, międzynarodowe ubezpieczenie zdrowotne oraz wynagrodzenie w przedziale 2000-2400 brutto (umowa na Cyprze).

Zakres obowiązków:

  • Bezpieczne i efektywne pracowanie na pchajówce
  • Współpraca z załogą
  • Utrzymywanie czystości na pokładzie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na pchajówce
  • Dostępność do pracy w rotacji 3 tygodnie na 3 tygodnie wolnego
  • Preferowany kandydat posługujący się językiem polskim
  • Dobre umiejętności języka niemieckiego
  • Ważne certyfikaty/licencje

Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Contact

Karolina Sitko
+35725000970